Termosky, lahve na pití, termohrnky, termokonvice, termonádoby

O produktech

Vysoká kvalita, funkční použití a velké množství krásných designů – to jsou atributy, které vypovídají o produktech společnosti alfi GmbH. Všechny produkty jsou vyvinuty německou společností alfi GmBH s více než stoletou tradicí, jsou vyrobeny z netoxických a recyklovatelných materiálů a jsou 100% těsnící.

Některé výrobky značky alfi se vyrábí kompletně v závodě v německém Wertheimu, pro některé výrobky používá výrobce komponenty z jiných zemí a kompletace výrobků i jejich finální produkce probíhá rovněž ve výrobním závodě ve Wertheimu. Uvedené výrobky jsou označeny "Made in Germany". Výrobu některých produktů si alfi GmBH (stejně jako většina známých výrobců) zadává v jiných zemích. I tyto produkty ale procházejí náročnými výstupními kontrolami samotného výrobce i německými státními kontrolami kvality.

1) Inteligentní termosky

Inteligentní termoska (vyrobená kompletně v Německu) nabízí komfort v kombinaci láhve na pití a výhod izolačních vlastností termosky. Je vhodná především pro děti a aktivní lidi, prostě pro všechny ty, co se chtějí rychle a jednoduše napít nápoje v teplotě, kterou si sami zvolí. Výrobce garantuje u Inteligentních termosek 12 hodin pro teplé nápoje a 24 hodin pro studené nápoje.

Korpus termosky je vyroben z nerezové oceli, tzn. z hygienického materiálu. Jedná se o nerezovou potravinářskou ocel, která je odolná vůči kyselinám, a to i vůči nápojům obsahujícím velké množství ovocných kyselin nebo uhličitanů, přičemž je výjimečně odolná vůči nárazům a úderům. Inteligentní termoska udržuje ideální teplotu nápojů několik hodin. Vakuový (isolační) obal Inteligentní termosky se skládá ze dvou nerezových stěn oddělených dutinou, ve které je vakuum. Tímto je obsah termosky dokonale izolován od okolní teploty.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Před plněním termosky teplými nápoji, nechte horké nápoje vychladnout na teplotu určenou k pití! Vzhledem ke svým izolačním schopnostem udržuje Inteligentní termoska svůj obsah téměř v konstantní teplotě po dobu několika hodin. Z tohoto důvodu hrozí nebezpečí opaření horkými nápoji!

Inteligentní termosky nabízíme v objemech 0,35 l a 0,5l. Před použitím si přečtěte návod na použití. Dostanete ho spolu s koupí Inteligentní termosky nebo je ke stažení na tomto webu. Ke všem produktům nabízíme také náhradní pítka, víčka, štětky na mytí a čistící tablety.

Inteligentní termosky nabízíme ve dvou různých provedeních. Korpus termosky je vždy stejný, u "inteligentní termosky II" se pro pití musí odklopit víčko a pítko se musí pootočit do polohy pro pití a u "inteligentní termosky III" se víčko odšroubuje a následně je možné z picího otvoru pít. Picí mechanismus u Inteligentní termosky III je vhodný spíše pro starší děti či dospělé (díky širšímu otvoru pro pití). Pítka na oba uvedené typy termosek jsou vzájemně kompatibilní a je možné je samostatně dokoupit.

Inteligentní termosky lze umývat v myčce na nádobí. Termoska s objemem 0,5l váží 263g a termoska s objemem 0,35l váží 223g.

Izolační vlastnosti termosky 0,35l

Izolační vlastnosti termosky 0,5l

 

2) Termosky bez pítka

Příznivce klasických šroubovacích termosek může zaujmout naše nabídka termosek bez pítka. V krásných barvách i v klasickém nerezu a v několika velikostech nabízíme kvalitní termosky s výbornými izolačními vlastnostmi (pětiletá garance, u termosek Eco a Perfect 12 hodin pro teplé nápoje a 24 hodin pro studené nápoje).

 

3) Lahve na pití

Lahve na pití jsou vyrobeny z netoxických materiálů (bez vnitřního nátěru, bez bisfenolu A, bez těžkých kovů) a jsou hygienicky vhodné, jako všechny produkty značky alfi. Korpus lahve je vyroben z nerezové oceli, nepodléhající korozi. Je odolný vůči oděrům, dopadům a nárazům. Díky svému širokému otvoru (4,5cm) je snadno ručně umyvatelný. Lahev II a lahev III je možné umývat v myčce na nádobí. Starší typ lahve není určen pro mytí v myčce. Uzávěr je vyroben z polypropylenu.

Lahve na pití nemají izolační vlastnosti. Všechny lahve jsou 100% těsnící díky kvalitnímu silikonovému těsnění. Jsou také vhodné pro sycené nápoje. Nabízíme je ve velikostech 0,35l (s hmotností 122g), 0,6l (s hmotností 162g) a 1l. Lahve o objemu 0,6l a 1,0l jsou vhodné i do držáků na kolo určených pro Inteligentní termosky nebo do držáků v mnoha autech. Ke všem produktům nabízíme také náhradní picí uzávěry, kartáče na mytí a čistící tablety.

V nabídce naleznete v současné době tyto typy lahví:

 • lahve s pítkem, které vám umožňují komfortní pití. Za účelem pití je po odklopení víčka nutné pootočit pítkem proti směru hodinových ručiček. Je zde také důmyslná pojistka proti případnému vytečení nápoje. Pokud po skončení pití nevrátíte pítko do polohy zavřeno, nelze zaklopit víčko. Tento typ lahve je k dostání ve dvou variantách - novější typ s označením "Lahev II" má silikonový prstenec pod hrdlem pro snadné uchopení jednou rukou a korpus je možné umývat v myčce na nádobí; starší typ lahve nelze mýt v myčce na nádobí.
 • lahve III - novinka na trhu s novým typem pítka, kde se víčko odšroubuje a následně je možné z picího otvoru pít. Picí mechanismus u lahví III je vhodný spíše pro starší děti či dospělé (díky širšímu otvoru pro pití). Pítka na "Lahev II" a na "Lahev 2018" jsou vzájemně kompatibilní a je možné je samostatně dokoupit.
 • lahve bez pítka, se šroubovacím uzávěrem. Tento typ lahví se již nevyrábí. Lahve se šroubovacím uzávěrem mají v uzávěru otvor, kterým je možné protáhnout šňůrku či zacvaknout karabinu a poté připevnit např. na batoh.

 

4) Termonádoby na jídlo

Termonádoby na jídlo jsou určeny pouze pro uchování potravin. Termonádoby jsou vyrobeny z nerezové oceli, bez toxinů a bez vnitřního nátěru. Jako všechny produkty značky alfi jsou 100% těsnící. Díky svým izolačním vlastnostem uchovávají jídlo v teplotě, kterou si sami zvolíte. Jsou vhodné pro uchování jak teplých potravin (polévky, vařené jídlo), tak i studených potravin – v letních měsících např. zmrzliny, salátů nebo ovoce. Firma alfi poskytuje na izolační vlastnosti záruku 5 let (6h teplé, 12h studené). Termonádoby je možné naplnit maximálně do cca 2cm pod okraj. Pro údržbu nabízíme i speciální kartáč nebo čistící tablety značky alfi. Měkká pěnová hlavice usnadňuje čištění vnitřku nádoby. Termonádoby nejsou určeny k mytí v myčce na nádobí! K dostání jsou v několika designech a v různých velikostech – objem 0,35l, 0,5l, 0,75l a 1l.

Izolační vlastnosti termonádoby 0,35l

 

5) Termohrnky

Termohrnky jsou oblíbeným „společníkem“ mnoha lidí v autě, při cestě do práce i ve volném čase. Termohrnky značky alfi jsou navíc nárazu i oděru odolné. Hodí se do držáků nápojů ve většině aut. Jednoduše se ovládají jednou rukou a jsou 100% těsnící, což oceníte především v autě. Mají izolační vlastnosti, na které firma poskytuje 5 letou záruku - udrží nápoj 4 hodiny teplý a 8 hodin studený. Korpus termohrnku je vyroben z nerezové oceli, vhodný pro studené i teplé nápoje. Nabízíme je ve 3 variantách – termohrnek PERFECT, termohrnek TRAVEL a termohrnek TRAVEL PLUS.

Použití termohrnku PERFECT je jednoduché – stiskem tlačítka se vám otevře „pítko“ a vy můžete pít. Vymáčknutím tlačítka se „pítko“ uzavře a hrnek je uzavřený.

Termohrnek TRAVEL je založen na podobném principu – tlačítko, které je uprostřed vrchního dílu zmačknutím otevře picí část a můžete se zde napít z jakékoliv strany (360°), není zde „pítko“. Opětovným zmačknutím tlačítka se picí část uzavře.

Termohrnek TRAVEL PLUS je kombinací obou zmiňovaných termohrnků. Má tlačítko uprostřed vrchního dílu a otvor pro pití, který se zmáčknutím tlačítka otevírá nebo zavírá (nelze pít po celém obvodu vrchního dílu).


Doplňkem jsou sklenice GlasMotion, vytvořené podle užitných i designových potřeb zákazníka a vyrobené z dvoustěnného masivního skla (směs křemičitanu a boru), aby udržely studený nápoj (minerálku s ledem) nebo horký nápoj (čaj, kávu). Tento produkt oceníte převážně díky izolačním vlastnostem, ať máte ve sklenici studený nebo teplý nápoj, v klidu sklenici udržíte v ruce (nepálí ani nestudí) právě díky dvoustěnnému sklu. Sklenice je možné mýt v myčce.

 

6) Termokonvice

Termokonvice značky alfi spojují vysokou kvalitu s vysokou užitnou hodnotou a designem, který již několikrát získal významná ocenění. Díky svým izolačním vlastnostem umožňuje uchování teplých (čaj, káva) či studených nápojů (voda, džus). Můžete si vybrat ze široké škály designů, materiálů a barev. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů bez toxinů. Všechny konvice jsou speciálně vyvinuty pro obsluhování jednou rukou. Firma poskytuje 5let záruky na izolační vlastnosti. Do termokonvice je také možné vkládat čajový filtr, který je buď součástí konvice, nebo je možné jej doobjednat.

 

7) Chladící nádoby a tašky 
Chladící nádoby značky alfi mají zajímavý design a jsou určené pro chlazení lahví na víno o obsahu 0,7l a 1,0l. Nápoje v lahvi zůstanou celé hodiny chladné a čerstvé. Chladící nádoby značky alfi aktivně chladí, namísto pouhého udržování teploty. Nedochází ke kondenzaci a z toho důvodu nezanechávají chladící nádoby skvrny na stole.

V sekci chladících nádob naleznete i karafu Flow Motion, která udrží nápoj až 6 hodin studený a umožňuje nalévat nápoj z celého obvodu hrdla (360°), přičemž mačkací uzávěr umožňuje stabilní bezpečné nalévání. V uzávěru je také integrován cedník, který vám bezpečně udrží kousky ledu nebo ovoce, aby nepadaly do sklenice. Celou karafu je možno mýt v myčce. Úzký design je vhodný do dvířek většiny běžných lednic.

Chladící tašky „2 v 1” spojují vysokou kvalitu s vysokou užitnou hodnotou a designem. Jedná se o praktickou designovou tašku s chladící taškou uvnitř. Tašku je možno mít složenou dohromady anebo použít zvlášť chladící tašku a barevnou vrchní tašku použít na další věci, které nepotřebují uchování v chladu. Odolné švy a robustní popruhy vám zaručí bezpečný transport i při plném naložení. Taška je odlehčená s polstrovanou rukojetí pro vysoký komfort. Chladící taška je vyrobena bez PVC a toxinů pro zdravotně nezávadnou přepravu potravin.

 •  

  +420 739 468 412

 •  

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 •  

  Ohradní 1440/2a, Praha 4